O nás

 

building

Jsme společnost sdružující účetní v Praze, kde poskytujeme svým zákazníkům komplexní služby týkající se zpracování účetní, mzdové i daňové agendy.

Základní filosofií naší společnosti je orientace na zákazníka. Vždy se snažíme vidět naše podnikání v širších souvislostech, nikoliv pouze jako zpracování dokladů našich klientů.

Za nedílnou součást naší koncepce považujeme proto také transparentní cenovou politiku, osobní přístup našich členů a snahu vždy šetřit zákazníkovi čas.

Naši cenovou politiku jsme nastavili tak, aby každý potenciální klient mohl okamžitě zjistit, kolik za vedení svého účetnictví zaplatí. Ať již se jedná o malou začínající firmu, nebo zákazníka s rozsáhlou agendou, každý má možnost si vybrat balíček služeb, který mu bude vyhovovat, to vše jasně a bez skrytých poplatků. Jedině takovou cenovou politiku považujeme za férový základ budoucí spolupráce.

Vedeni-Ucetnictvi-Praha-logo

Osobní přístup je pro nás skutečným závazkem, nikoliv pouhou frází. Klademe si za cíl zajistit, aby zákazník byl spokojen nejen s kvaltině vedeným účetnictvím, ale také s příjemným a trpělivým vystupováním svého účetního. Věříme, že trpělivost a férové jednání je základem dobrých vztahů v životě i v byznisu. A protože chceme vést účetnictví skutečně kvalitně, dlouhodobá spolupráce a dobrý vztah s klientem musí být naším prvořadým zájmem.

Naše služby by nebyly kompletní, pokud bychom se nepostarali také o vše ostatní. Vážíme si času svých klientů, a proto jsme zařadili do naší koncepce mnoho technologických řešení. Přístup do účetního systému online 24 hodin denně a možnost zasílání naskenovaných dokladů formou e-mailu jsou některé ze služeb, které šetří čas nám i našim klientům. My však jedem ještě dál a nabízíme také možnost využít služeb našeho kurýra, který sváží doklady našich klientů - to vše spolehlivě a s úsměvem na tváři.

Ing. Petr Hanzlík - předseda sdružení